Проект рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

До відома населення Широкобалківської сільської ради (сіл Широка Балка та Софіївка)

27.04.2017 року спільною робочою групою з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад розроблено проект рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  Всі бажаючі можуть ознайомитися з проектом в приміщенні сільської ради, та на офіційному сайті сільської ради - shyroka-balka.rada.org.ua

Пропозиції та зауваження з даного питання приймаються у письмовій формі до 26 травня  2017 року за адресою: с. Широка Балка, вулиця Центральна, 75, Широкобалківська сільська рада.

26 травня  2017 року (п’ятниця) о 15 годині 00 хвилин у приміщені Широкобалківського сільського Будинку культури відбудуться громадські обговорення (громадські слухання) проекту рішення розроблене спільною робочою групою .

Сільська рада